Relacja z trzeciego dnia warsztatów "Tak Mamy!"

IMG 8412

Trzeci dzień warsztatów, dla naszych wspaniałych Mam, za Nami!

Tego dnia, naszym zwyczajem:), gościliśmy dwie prelegentki. Na dobry początek, była to Basia Karska Coach Chrześcijański, Trener i Doradca Zawodowy, HR Manager z 18 letnim doświadczeniem. Basia od  6 lat prowadzi swoją firmę "Wypłyń na głębię". Pomaga odnaleźć swoją misję życiową i wymarzony zawód. W końcu mogłyśmy wejrzeć w siebie i..określić swoje TALENTY!

Okazało sie , że nasze Mamy to urodzone organizatorki;) i ku naszemu zaskoczeniu, także utalentowane muzycznie i artystycznie! Jeśli nie potraficie odkryć  swoich talentów, zapytajcie znajomych jaką macie unikalną cechę, której nie ma nikt inny ( w bliskim otoczeniu;)), roześlijcie i zobaczcie co otrzymacie:) Zastanawiałyśmy się  też jakie chciałybyśmy mieć nowe umiejętności, określałyśmy nasze zawodowe DNA ( dążenia, potrzeby, nagrody), co jest naszym talentem, sprawia nam radość a jednocześnie nadaje sens naszemu życiu. dzięki tym ćwiczeniom i pracy w grupach, Mamy mogły poznać nie tylko siebie same ale również siebie nawzajem i wspólnie ubogacać się, dostrezgając jak wieloma talentami jest obdarzona każda z nas. Odkryłyśmy, że tak wiele z nich jest uznawana przez nas same za" takie tam, zwyczajne.." a warto je w końcu docenić i zrobić z nich użytek, bu czuć się spełnionymi.

Basia poruszyła też nasze serca, swoją osobistą historią, odkrycia swojej misji życiowej, swojej drogi. dziękujemy Jej za MOC inspiracji, odwagi i zachęty, jaką nam przekazała!

Wisienka na torcie , tego dnia, była Nina Dąbrowska. Specjalistka budowania wizerunku na Instagramie. Fotografka, graficzka, trenerka kobiecych biznesów w SM. Nina projektuje i wdraża identyfikacje wizualne dla kobiecych marek osobistych. Ninę ściągnęłyśmy aż..z Krakowa! i do dziś żałujemy, że czas tak szybko nam się skończył.

Nina wciągnęła nasze Mamy w świat social mediów i pięknego Instagrama. Krok po kroku, od podstaw, uczyła i wyjaśniała jak stworzyć dobry profil, który może być naszym narzędziem zarabiania! Jak nagrywać video, które edukuje, bawi ale i zdobywa klientów! Jak wyglądać dobrze przed kamerą, dobierać idealne światło i stylizacje by profil wyglądał spójnie, profesjonalnie oraz sprzedawał. Nasze Mamy nie były jednak tylko słuchaczami:) Połowa zajęć to warsztat praktyczny, w którym kręciłyśmy nasze video i uczyłyśmy się montażu. Och..jakie to wciągające:)

W dobrych nastrojach, zainspirowane i z nowymi umiejętnościami, wróciłyśmy do naszych ukochanych rodzin.

Zapraszamy do zdjęć:)

IMG 8398IMG 8403IMG 8408IMG 8410IMG 8413IMG 8421IMG 8423IMG 8430IMG 8438IMG 8443IMG 8448IMG 8450IMG 8455IMG 8457

 

*Projekt dofinansowany w Programie Fundacji BGK " Skrzydła dla Mamy - edycja III"

* Realizowany w partnerstwie z MDK Sulejówek.