Dzień Dziecka Utraconego

Dzień Dziecka Utraconego - czas dla rodziców których dzieci odeszły zbyt wcześnie

Dzien Dziecka Utraconego 2020 Fundacja Ja Jestem B

Często po stracie dziecka pozostaje trauma, bez znaczenia z jakiego powodu dziecko odeszło...

Zdarza się, że w naszym życiu, z jakichś powodów, dzieje się coś dramatycznego. Jedną z takich sytuacji jest przedwczesne odejście dziecka, rodzeństwa, wnucząt. Taka strata powoduje w naszym życiu wielką ranę a jej ból trwa często latami. Bez znaczenia czy strata jest spowodowana z naszej winy czy z winy osób trzecich, a czasami nawet i decyzji samych dzieci. Z taką raną bardzo ciężko żyć i bardzo ciężko ją zagoić.

W Dniu Dziecka Utraconego, który obchodzimy 15 października, chcemy nieść duchowe wsparcie wszystkim, którzy przeżywają utratę dziecka. Zapraszamy do Parafii JP2 na Bemowie (ul. Obrońców Tobruku 48, Warszawa), gdzie w intencji rodziców odbędzie się Msza Święta, ze specjalną konferencją (homilią) a także modlitewne czuwanie przed Najświętszym Sakramentem.

Po Mszy Świętej będziemy mogli także usłyszeć świadectwo rodziców, których dotknęła utrata dziecka.
Całym sercem zapraszamy do wspólnej modlitwy, podczas której przywołamy w pamięci nasze dzieci, których często nie mogliśmy nawet poznać i raz jeszcze je pożegnamy.

Niech to będzie okazja by ulżyć sercom i napełnić je na nowo radością, że nasze dzieci są już świętymi w niebie, czekają na nas i orędują za nami.

Program:

18:30 Msza Święta i konferencja
19:30 Świadectwo
20:30 Adoracja i modlitwa
Zakończenie przewidujemy ok godz 21:30

Wstęp bezpłatny - Parafia Jana Pawła 2, ul. Obrońców Tobruku 48, Warszawa Bemowo

Dzien Dziecka Utraconego Fundacja Ja Jestem A