Randka z Jezusem na Warszawskim Bemowie

Randka z Jezusem na Bemowie! :)

14 luty, uważany i promowany jako dzień zakochanych.

51745005 2086130651443800 5062440753083449344 n

Jako wspólnota, fundacja, parafia Jana Pawła II na Warszawskim Bemowie, zapragnęliśmy zorganizować spotkanie, randkę z Jezusem.
Większość z nas, doświadczyła obecności żywego Boga, który jak się okazało żyje, zmartwychwstał i Kocha, a my możemy tego doświadczać.
Wcześniej każdy z nas żył ze świadomością że Bóg gdzieś jest, że faktycznie gdzieś istnieje, ale jednocześnie jakby był gdzieś daleko, jakby nie miał wpływu na to co się dzieje w naszym życiu. Nie doświadczaliśmy Jego obecności.
I w życiu każdego z nas, był taki moment że znaleźliśmy się w takich okolicznościach, ze postanowiliśmy świadomie poprosić Go, aby na POWAŻNIE do nas przyszedł i nam pomógł. I faktycznie tak się stało. U każdego stało się to w inny sposób to, nieprzewidziany, ale faktycznie każdy z nas doświadczył Jego obecności i miłości.

Doświadczyliśmy że On jest miłością i kocha człowieka. Chce nas uzdrawiać, zbawić, pomóc, prowadzić, wybacza, miłuje nas bardzo, może uczynić więcej niż możemy sobie wyobrazić, ma plany dla nas - dobre plany, Jego myśli o nas jest więcej niż ziaren na piasku.

A my abyśmy potrafili dzielić się tą miłością potrzebujemy jej sami doświadczać, musimy się jej uczyć. A skoro Bóg istnieje to któż lepiej poprowadzi nasze małżeństwa.
Któż lepiej niż Bóg poprowadzi nasze życie, narzeczeństwo, małżeństwo. Od koga mamy czerpać i się uczyć. Kto ma nas uchronić przed błędami i zagrożeniami.

Św. Walenty Biskup, sprzeciwił się cesarzowi i namawiał ludzi do małżeństw za co został stracony.

Miłość...

14 lutego chcemy się modlić właśnie o taką miłość, o doświadczenia takiej Bożej, prawdziwej miłości, o małżeństwa.
O doświadczenie obecności żywego Boga, który Kocha Ciebie i chce Cię nią obdarzać.
Dlatego chcemy zaprosić Pana Jezusa i być z Nim jak na randce, aby osobiście powiedział Tobie, konkretnie Tobie jak Ciebie Kocha.
Aby powiedział kim jesteś dla Niego, co o Tobie myśli.
Abyśmy My Jemu mogli odpowiedzieć osobiście że Go kochamy i że jest dla nas ważny.

Wierzymy że Bóg naprawdę powie Tobie coś konkretnego i że nie będziesz mieć wątpliwości że to ON :)

Miejsce Parafia Jana Pawła II, Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 48.

Program
18:30 Msza Św + Nauczanie
19:15 Świadectwo Bartek Krakowiak, poszedł na pieszo do Medjugorje. https://pl.aleteia.org/2017/06/28/z-buta-do-maryi-bartek-jestesmy-z-toba/
20:15 Modlitwa, adoracja. Słowo od kochającego Ojca oraz nasza rozmowa z Nim. Uwielbienie
ok 21:00 Zakończenie

Przyjdź, Bóg Kocha Ciebie dziś, miłuje, jest cały czas przy Tobie.

Zapraszamy

Randka z Jezusem na Bemowie Fundacja Ja Jestem