Fra Elia po raz kolejny w Polsce i w Warszawie

Po raz kolejny Brat Elia (włoski współczesny stygmatyk) odwiedzi Polskę, a w tym m.in. Warszawę.

Kim jest Brat Elia

Fra Elia doświadcza fizycznie obecności Bożej. W swoim życiu widział Anioła Stróża, Matkę Bożą.
Jest pełen pokory, miłości, spokoju. Nosi stygmaty które otrzymał kiedy wstąpił do kapucynów.

Stygmaty, które otrzymał otwierają się co piątek, a co roku w Wielkim Tygodniu jego ciało krwawi, a on współprzeżywa mękę Pańską.

Kiedy był wysłany do Stanów Zjednoczonych na badania lekarskie, tamtejsza komisja zadawała mu pytania czy z kimś rozmawia, pytała o świat duchowy, o aniołów, o Matkę Bożę... Poczuł aby nie odpowiadać na to pytanie, a po kolejnych pytaniach wewnętrzny głos podpowiedział mu, aby zaprosić ich do kościoła i aby zrobić w kościele zdjęcie ściany. Komisja zakupiła więc aparat fotograficzny, taki jednorazowy na 12 zdjęć. Po sfotografowaniu i wywołaniu okazało się, że ze wszystkich zdjęć wyszło tylko ostatnie na którym była twarz Jezusa.

twarz jezusa elia

Uwielbienie z Bezdomnymi i Ubogimi

We współpracy z Oratorium im. Św. Jana Bosko w Warszawie od listopada ruszył cykl uwielbień, które będą się odbywać co miesiąc w każdą pierwszą niedziele miesiąca.

Włoski Stygmatyk Brat Elia w Warszawie

Spotkania z Bratem Elia w Warszawie.
Brat Elia jest współczesnym stygmatykiem, mało znanym jeszcze u nas w kraju.

Jest pełen ciepła, miłości i spokoju. Nosi stygmaty, rany, które co piątek otwierają się, a co roku w Wielkim Tygodniu krwawi całe jego ciało, gdyż przeżywa Mękę Pańską.

Dzień Bezdomnego i Ubogiego 19 marca 2017

Dzień Świętego Józefa jest dniem w którym chcemy w szczególny sposób pomóc osobom bezdomnym, ubogim, wykluczonym. Znamy wielu ludzi, których życie powróciło na właściwe tory i w tym dniu chcemy o tym zaświadczyć oraz pokazać tę drogę innym. Zachęcamy do włączenia się, możesz nam pomóc na wiele sposobów. (więcej...)