Zbiórka - Wesprzyj nas i naszych podopiecznych

Nasze potrzeby
Początkowo, przy rozwoju Fundacji ponosiliśmy koszty minimalne, jedynie księgowe na które bez większych problemów znajdowały się środki. Na dzień dzisiejszy Fundacja się rozrosła, a nasze potrzeby zrobiły się większe. Pomimo naszych prób o dofinansowanie, nadal utrzymujemy się ze spontanicznych wpłat ludzi dobrej woli. Ponosimy większe koszty księgowe (sprawozdania, rozliczenia stanów magazynowych), koszty utrzymania lokalu, magazynu, przejazdów, koszty spotkań z bezdomnymi które odbywają się dwa razy w tygodniu, koszt pomocy np. prawnej dla bezdomnych, obsługi informatycznej, koszty różnych wydarzeń czy druku np. ulotek, plakatów. Ponadto niebawem uruchomimy program stałej aktywizacji zawodowej poprzez zatrudnienie kilku osób bezdomnych na stałe.

Dwa razy w miesiącu odbieramy artykuły żywnościowe z Banku żywności dla osób bezdomnych. Czasami zgłaszają się do nas ludzie dobrej woli, którzy przekazują dla osób ubogich np. łóżko, lodówkę, kuchenkę.

Do tej pory radziliśmy sobie samochodem osobowym - ewentualnie wypożyczaliśmy przyczepkę, prosiliśmy osoby znajome o pomoc lub pożyczaliśmy od nich busa.

Na co jest zbiórka
Na dzień dzisiejszy nie radzimy już sobie używając samochodu osobowego i zdecydowaliśmy się na zakup dużej przyczepy lub busa dostawczego. Dzięki temu będziemy mogli odbierać więcej żywności, ułatwi nam to również odbiór i przekazywanie mebli czy rzeczy domowego użytku, organizację różnych eventów oraz przedsięwzięć. Koszt przyczepy to ponad 5 tyś złotych, a koszt busa to około 10 tyś złotych. Jeśli uzbieramy wystarczającą kwotę, która pozwoli nam kupić busa, który nie wymaga nakładów finansowych to całą kwotę przeznaczymy na samochód. Jeśli w kwocie którą uzbieramy będziemy mogli kupić jedynie porządną przyczepę, to zakupimy samą przyczepę a resztę pieniędzy uzyskanych ze zbiórki przeznaczymy na aktywizację osób bezdomnych.

Mogą nas Państwo wesprzeć poprzez przelew na nr konta, który znajduje się w zakładce Dane Kontatowe

Można przekazać wsparcie poprzez bezpieczne płatności dotpay - w naszej zakładce

Można nas wesprzeć poprzez zbiórkę na portalu pomagam.pl która znajduje się w linku poniżej,

 

Za wszelką pomoc w imieniu naszym i podopiecznych - Dziękujemy!