Aktualnosci

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla Mam!

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla Mam!

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt „Tak Mamy!” został wyróżniony w III edycji konkursu grantowego „Skrzydła dla mamy” i zostanie sfinansowany ze środków Fundacji BGK.


Celem projektu jest budowanie poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz podniesienie kompetencji związanych z powrotem Mam, na rynek pracy, po przerwie związanej z urlopem macierzyńskim, rodzicielskim, wychowawczym lub dłuższej przerwie w zatrudnieniu związanej z opieką nad dzieckiem.


Drogie Mamy, chcemy pomóc Wam w podniesieniu kwalifikacji zawodowych, ułatwiając tym samym, podjęcie pracy odpowiadającej waszym obecnym potrzebom oraz predyspozycjom i kwalifikacjom zawodowym. Pomożemy też w rozpoznaniu możliwości jakie daje obecny rynek pracy, Mamom wracającym do aktywności zawodowej.

Uwaga na fałszywe ogłoszenia! Nie prowadzimy takich zbiórek odzieży!

Informujmy, że NIE PROWADZIMY  i nigdy nie prowadziliśmy ZBIÓREK ODZIEŻY, zabawek, pościeli, ręczników, poprzez rozwieszanie ogłoszeń na klatkach, słupach etc.

Od dwóch lat, ktoś podszywa się pod nasza Fundację, rozwieszając czarno-białe ogłoszenia z logo naszej Fundacji, poprawnym adresem strony internetowej lecz nieoprawnym numerem telefonu. Zbiórki są ogłaszane a potem nikt nie przyjeżdża po przygotowane przez mieszkańców worki, które zaśmiecają miasto. Do tej pory incydenty takie miały miejsce w Inowrocławiu, Wrocławiu, Pułtusku, Bydgoszczy, Łasku, Sieradzu. 

Sprawa jest znana i monitorowana przez Policję.

Prosimy nie reagować na takie zbiórki oraz o kontakt z nami.

Wszystkie nasze zbiórki ogłaszamy w mediach społecznościowych lub na naszej stronie oraz osobiście odbieramy rzeczy lub umawiamy się na odbiór. Nigdy nie prosimy o wystawianie worków na klatki czy ulice.